היתרונות בקשרים דיסקרטיים ולמה שוגר דדי הוא הפתרון המושלם?

בעולם המודרני הליברלי של היום אפשר למצוא סוגים רבים של קשרים. כיום אנחנו כבר יודעים שכל אחד בנוי אחרת ומה שמתאים למישהו אחד לא בהכרח מתאים למישהו אחר. ההבנה הזו רק הולכת וגדלה עם השנים וכל העניין של קשרים זוגיים הופך להיות יותר ויותר גמיש. כך תמצאו לצד הזוגיות ה״רגילה״ והנורמטיבית סוגים חדשים של יחסים אינטימיים שהופכים להיות יותר ויותר מקובלים.

אנשים יכולים היום לבחור להיות בקשר פתוח, לנהל קשרים פוליאמורים (ריבוי קשרים זוגיים ולא רק קשר אחד), להתנסות בחילופי זוגות ועוד ועוד, האופציות הן רבות. לצד אלה אפשר למצוא קשרים דיסקרטיים משמעותיים ועמוקים המעניקים לבני הזוג את הקשר לו הם זקוקים, ואת סוג האינטימיות אחריה הם מחפשים. קשרים רבים יהיו לפעמים בנויים על עיקרון השוגר דדי. אז אם אתם מתעניינים בקשרים דיסקרטיים ורוצים לגלות מה זה שוגר דדי הגעתם לכתבה הנכונה. כאן נספר על היתרונות של קשר דיסקרטי בכלל ועל שוגר דדי בפרט קדימה מתחילים.

 

למה שוגר דדי הוא פתרון מושלם?

שוגר דדי הוא פתרון מושלם עבור אנשים מסוימים. מה זה שוגר דדי בכלל? שוגר דדי הוא קשר הנשען על כך שיש צד אחד יותר יציב פיננסית מהצד השני והוא יכול לאפשר לצד השני עלייה משמעותית באיכות החיים. שוגר דדי יכול לקחת את בת הזוג שלו לבילויים יוקרתיים שלרוב יהיה לה קשה לחוות בצורה אחרת, ולהציע לה גם יציבות ותמיכה בתחומים אחרים בחיים. לרוב מדובר בקשר מאד טוב שיכול להיות עמוק אבל גם להשאר כיפי וקליל לשני הצדדים. כאשר כל הדברים ברורים ופתוחים בין בני הזוג שניהם יכולים למצוא את עצמם נהנים מקשר טוב עם הטבות משמעותיות, תשוקה בריאה ונהדרת ובכלל הנאה ממה שיש לחיים להציע.

סוכר דדי נותן לה את כרטיס האשראי

על היתרונות של קשרים דיסקרטיים

פרטיות ודיסקרטיות הן ערכים מאד חשובים עבור אנשים מסוימים, בכלל בחיים ובקשרים בפרט. קשר דיסקרטי הוא קשר שנשאר בניכם לבין הפרטנרים או הפרטנריות ואין התערבות חיצונית של העולם החיצוני לכם. ויש להם יתרונות רבים הנה שניים מהם.

 

פרטיות

קשר דיסקרטי זה קשר שרק אתם והפרטנרית יודעים עליו. זה מאפשר לכם להתנהל בנוחיות ובטבעיות בתוך הקשר ואין לו ממש נגיעה לעולם החיצוני מה שאומר ששאר החיים שלכם יכולים להיות נבדלים מהקשר. חשוב לחפש קשר במקומות שבהם תרגישו בנוח עם הבחירות שלכם. חפשו אחר אתר הכרויות מומלץ שיש את היכולת לשמור על דיסקרטיות שלכם.

 

תשוקה

פעמים רבות קשרים דיסקרטיים הם קשרים מלאים בתשוקה. יש משהו מאד חזק בכך שרק אנחנו יודעים על הקשר שלנו. זה מעניק לנו מין עולם פרטי מלא בתחושת ההרפתקה שיכולה בקלות להגביר את התשוקה בקשר. לסיכום, קשרים דיסקרטיים יכולים להיות קשרים מעולים ומאד מתאימים וקשר של שוגר דדי על אחת כמה וכמה. בחרו לכם את מה שהכי מתאים עבורכם והתחילו להנות מהחיים. בהצלחה!

סוכר דדי עם הבנות שלו

אולי תאהבו גם את:

קמגרה
איך לבחור קמגרה

כגברים, יש לנו בעיות שאנחנו לא מעוניינים לצעוק לעולם או לספר לכל החבר'ה עליהם באמצע הישיבה. בעיות אין אונות ושפיכה מוקדמת הן בעיות לגיטימיות, שבין

קרא עוד »