הכירו 5 טיפים לירידה במשקל

לרדת במשקל זה לא קל. התהליך דורש ידע, מאמץ ועקביות. אומנם ההקפדה על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית יובילו אתכם ליד הנחשף, אך אתם לא חייבים לעשות את זה לבד. שימוש בתוספי מזון וויטמינים יכולה לזרז את התהליך ולספק את הדחיפה הנוספת לה אתם זקוקים. אז הכירו 5 טיפים לירידה בטוחה ויעילה במשקל.

 

תוסיפו ויטמינים מקבוצת B

תפקידם העיקרי של ויטמינים מקבוצת B הוא לעזור לגופכם לבצע חילוף חומרים של פחמימות, חלבונים ושומנים ולהשתמש באנרגיה המאוחסנת במזון. כך למשל, תיאמין (B-1) עוזר לתאי הגוף להמיר פחמימות לאנרגיה. רמות נמוכות של אחד או יותר מהוויטמינים האלו פוגעות בחילוף החומרים והופכות את הירידה במשקל לקשה יותר. לכן מומלץ להשתמש במגוון ויטמינים מקבוצת B המרכיבים דיאטת הרבלייף ולזרז ירידה במשקל.

טיפים לירידה במשקל

תוסיפו ברזל

ברזל ממלא תפקיד מרכזי ומסייע לגוף ליצור אנרגיה. ברזל עוזר לשאת חמצן לכל התאים בגוף, כולל השרירים ועוזר בשריפת שומנים. מעט מדי ברזל עלול להוביל לאנמיה הכרוכה בעייפות, חולשה ורמות אנרגיה נמוכות. רמות ברזל נמוכות גם מפחיתות את הסיבולת הפיזית ואת הביצועים האתלטיים. כל אלה פוגעים בתהליכי ירידה במשקל לכן מומלץ להיעזר בתוספים ותרכובות שמכילים ברזל. ניתן למצוא ולרכוש מגוון מוצרים באתר הרבלייף מחירים נוחים וזמינים לכל אחד.

 

תוסיפו ויטמינים מקבוצת D

ויטמין D קריטי למערכת חיסונית בריאה. הגוף יכול לקבל את כל מנת הוויטמין D שהוא זקוק לו מהשמש. עם זאת, רוב האנשים כיום מבלים יותר מדי זמן במקומות סגורים ולכן סובלים מחוסר בויטמין D. רמות מספיקות של ויטמין D מסייעות במניעת דיכאון ושיפור מצב הרוח, דברים שתורמים מאוד לתהליך ירידה במשקל.

 

תשתמשו בתמצית תה ירוק

מבחינה טכנית לא מדובר בויטמין או מינרל, אך בהחלט שווה להכיר את התוסף הזה. תה ירוק נחשב כמגביר את הוצאת האנרגיה ואת חמצון השומן ומפחית ייצור וספיגת שומן. התמצית של המשקה הפופולרי הזה ידועה כמכילה נוגדי חמצון רבי עוצמה. תה ירוק מכיל גם מנה של קפאין ועוזר להפחית את משקל הגוף בצורה מהירה יותר.

 

תוסיפו מגנזיום

מגנזיום נחוץ לייצור אנרגיה בגוף. מינרל זה פועל כקופקטור (חומר הדרוש לאנזים לזירוז תגובה כימית) ביותר מ-300 מערכות אנזימים. מערכות אלו אחראיות למגוון רחב של תגובות בגוף, כולל שליטה ברמת הגלוקוז בדם, ויסות לחץ דם, שמירה על עצמות חזקות ושמירה על תפקוד חלק של מערכת העצבים. כל אלה חשובים במיוחד בתקופת הירידה במשקל.

 

סיכום

תוספי ויטמינים ומינרלים יכולים לספק לכם את האנרגיה הדרושה להתמודדות עם מתח, שמירה על מצב רוח חיובי והפחתת עייפות. כל אלה תורמים לירידה במשקל ומגדילים מאוד את סיכויי הצלחתה של הדיאטה. אז אל תתפשרו, תרכשו את המוצרים המעולים האלה ותעזרו לגוף שלכם להגיע למטרה.

ירידה במשקל

אולי תאהבו גם את: