יתרונות בבישול על שיש קיסר

אנחנו מבלים זמן רב במטבח – בישול, אפייה, ארוחות משותפות או במהלך חיפוש אחר הנשנוש האידיאלי לשעות הקטנות של הלילה. מסיבה זו בדיוק, אחד הנושאים שמעוררים יותר מחלוקות במהלך שיפוצים הוא סוג השיש שייבחר לחדרים השונים בבית. קיימים סוגים רבים ומגוונים של שיש, כאשר לכל אחד יתרונות משלו. אחד הסוגים הוא שיש אבן קיסר. שיש קיסר הוא בעצם המצאה ישראלית, סוג של משטח שנוצר מתהליך עיבוד תעשייתי תוך חימום של תרכובת של מספר רכיבים שונים, בראשם הקוורץ.

 

לבישול על שיש קיסר קיימים מספר יתרונות

שיש קיסר למטבח הוא סוג שניתן לנקות באופן קל יחסית, כולל כתמים שעשויים להיות קשים לניקוי – אותם ניתן לנקות עם חומרי ניקוי שמיועדים לשיש קיסר.

כמו כן, ניתן להתקין אותו בקלות יחסית ולהתאים לכלל סוגי המטבחים, גם לכאלו שעשויים להיתפס כלא-שגרתיים, למשל במטבחים משופעים, בהיותו משטח סינטטי שמאפשר לנו לא להתפשר על משטחים ישרים בלבד.

לשיש זה מגוון רב של צבעים ודגמים שמתאפיינים בעמידותם הגבוהה יחסית לסדקים או שריטות, בנוסף ל-3 דרגות עובי שונות שרק מוסיפות למגוון שמשטח זה מציע.

בנוסף, שיש הקיסר נוטה להימכר בסכומים נמוכים יותר לעומת סוגים אחרים, בנוסף לאחריות שנמשכת לכל החיים. יתרון נוסף הוא החוזק של שיש הקיסר – ניתן לבצע עליו כל פעולה שקשורה לבישול ואיכותו הרבה של שיש מסוג זה, בנוסף לעמידותו הגבוהה יחסית לחום גבוה, יובש ושריטות, אינו מצריך איטום ועמיד גם לכתמים, קילוף וסדקים.

 

דגמים חדשים

ניתן לראות דגמים חדשים, מסוג א, של שיש קיסר בתצוגה של תעשיות שיש כדר בראשון לציון, שמוכר כמשווק מורשה.

קיים סוג נוסף של שיש קיסר והוא הקיסר פורצלן. סוג זה, בדומה לשיש הקיסר הרגיל, בעל מגוון רב של דגמים וסגנונות.

יתרון נוסף של שיש קיסר פורצלן הוא העמידות האף גבוהה יותר לחום גבוה ושריטות, ניתן גם לנקות אותו בקלות רבה יותר משיש הקיסר שעשוי מקוורץ.

מאחר ולסוג שיש ואיכותו חשיבות רבה בבית, שנובעת מכך שרוב המשפחות מעבירות זמן רב במטבח – בין אם בזמן בישול ואפייה או לצורך ארוחות משפחתיות, חשוב מאוד לקחת בחשבון כיצד אנחנו רואים את המטבח שלנו ואת תפקידו בבית, כלומר אם נוטים לבשל לעתים תכופות, חשוב מאוד לבחור במשטח שעומד בכל הדרישות ומתאים לצרכי הלקוח ולתקציב – יתרון מובהק של שיש הקיסר.

 

לסיכום

לשיש הקיסר, הן מקוורץ והן מפורצלן, יתרונות רבים שרק תורמים לשדרוג המראה של הבית, האווירה והתחושה הטובה שניכרת בבית שמעוצב היטב באופן כללי ובמטבח בפרט.

אבן קיסר

אולי תאהבו גם את:

קוקטיילים
מה יש בערכת ברמן?

כמה נפלא להעניק למישהו אהוב מתנה שמתאימה לו בדיוק. חובבי הקוקטיילים והמשקאות ישמחו לקבל ערכת ברמן מקצועית בת שמונה או שניים עשר חלקים ולחגוג אירוע

קרא עוד »