כמה עולה שכירת רכב יוקרה בדובאי?

הרבה מטיילים עצמאיים אוהבים לשכור רכב כאשר הם מטיילים בחוץ לארץ כדי לאפשר להם ניוד חופשי באופן מקסימלי. שכירת רכב מאפשרת ניידות קלה יותר בין מקומות, בעיקר במדינות בהם התחבורה הציבורית אינה מפותחת. כמו כן, בעזרת רכב ניתן להגיע למקומות שלא תמיד ניתן להגיע עצמאית. רבים מן המטיילים בדובאי מעדיפים לשכור רכב ומאחר והמחיר אינו יקר, רבים מנצלים את ההזדמנות להתפנק ולשכור רכב יוקרה. רוצים לדעת מחירים? המשיכו לקרוא. 

 

למה כדאי לשכור רכב בדובאי?

אמנם דובאי מתגאה בתחבורה ציבורית מודרנית ויעילה מאוד המורכבת מאוטובוסים ומטרו, איך אם אתם רוצים את מלוא החופש, מומלץ לשכור רכב בדובאי. ראשית, תחבורה ציבורית תמיד כפופה ללוחות זמנים ויש לה שעות פעילות ספציפיות. לעומת זאת כאשר יש לכם רכב שכור, אתם יכולים לנסוע לכל מקום ובכל זמן שתרצו ואינכם תלויים בלוחות הזמנים של התחבורה הציבורית. כלומר אפשר לשהות במקום מסוים כמה שרוצים. כמו כן, לא לכל מקום קל ונוח להגיע עם תחבורה ציבורית וכאשר יש לכם רכב שכור אפשר להגיע לכל מקום ולמצוא חנייה באזור. מי שמעוניין לנסוע לדובאי ורוצה לבקר במקומות מחוץ לעיר או בחלקים אחרים של האמירויות, יכול לעשות זאת בתחבורה ציבורית, אבל עם רכב שכור יהיה קל יותר להתנייד ולהגיע למקומות שתדירות התחבורה הציבורית אליהם פחות טובה בלי להיות תלוי בזמנים, בנוחות רבה יותר ובהרבה מקרים גם בפחות זמן. ייתרון נוסף הוא שהמחיר של רכב שכור יחסית זול בדובאי ולכן שכירת רכב משתלמת מאוד ואפשר אף להתפנק ברכב יוקרה.

 

כמה עולה לשכור רכב בדובאי?

המחיר של שכירת רכב בדובאי תלוי כמובן במהלך תקופת השכירות וכמובן בסוג הרכב ובאם הוא עם הילוכים ידניים או אוטומטיים. רכבים קטנים יחסית כגון קיא פיקנטו או שברולט ספארק יעלו בסביבות 520 שקלים לשבוע (פחות מ100 שקלים ליום). בעוד שרכבים בינוניים יעלו בסביבות ה600 שקלים לשבוע ואילו רכבים גדולים יותר יכולים להגיע עד ל800 שקלים לשבוע. בכל המקרים המחיר יחסית לא גבוה לעומת יעדים אחרים. מי שמעוניין ברכב יוקרה ישלם מחיר של בין 1400 ל2100 שקלים לשבוע שזה בעצם בין 200 ל300 שקלים ליום. לכן, לא פלא שישנם אנשים שיעדיפו לשכור רכב כשהמחירים אטרקטיביים יחסית. נהיגה ברכב יוקרה משדרגת מאוד את חוויית הטיול בדובאי והופכת אותו לבלתי נשכח.

 

איפה ניתן לשכור רכבים בדובאי?

מאחר ונושא השכרת רכב בדובאי מאוד פופולרי ישנן סוכנויות רבות במרכז העיר בהם אפשר לשכור רכב. כמובן, שניתן גם לשכור רכב בשדה התעופה. מי שמעוניין לשכור רכב מראש, יכול לפנות לאתרי אינטרנט של סוכנויות רכב בינלאומיות הפועלות בדובאי או לאתרים כלליים להשכרת רכב וכך הרכב יהיה מוכן מראש למזמינים.

מכונית קיה פיקנטו

אולי תאהבו גם את: