מה החשיבות של אוכל באירועי קונספט

בעבר, אירועי קונספט היו אירועים עסקיים ורציניים, אילו היום מדובר על אירועים כיפים ומבדרים, בייחוד כאשר מדובר על אירועים של חברות תוססות ונחשקות, כמו למשל חברות הייטק. כאשר מדובר על אירוע קונספט, יש כמה קווים מנחים שחשוב להיצמד אליהם, בין היתר, אוכל איכותי וטעים שיפנה אל כל המשתתפים, אחרי הכל, אוכל מחבר בין אנשים ובין תרבויות. אז מה הדברים החשובים באירועי קונספט? ומה החשיבות של האוכל באירועים כאלה?

 

קודם כל – מה הוא אירוע קונספט

ייתכן ושמעתם את המושג הזה בעבר, אך לא תמיד הצלחתם לגמרי להבין את הכוונה, למרות שהשם של האירוע מסגיר אותו, לחלק מהאנשים לא לגמרי ברור מה אירוע קונספט אומר.

כאשר מדברים על אירוע קונספט, מדברים על אירועים של שמחה שקשורים למגזר העסקי או הפרטי. לאירוע יש מאפיין עיקרי שהוא מעין סיפור או תחום, אשר מלווים את האירוע על כל חלקיו, בתחומים כמו לבוש, מיקום, אוכל, תוכנית אומנותית ועוד.

 

אוכל איכותי – תמיד מראה על ההשקעה של החברה שלכם

כאשר אתם בוחרים באוכל איכותי עבור האירוע שלכם, אתם למעשה אומרים למוזמנים שלכם ״אכפת לנו ממכם, אתם חשובים״ מבלי לומר דבר. בעצם כאשר בוחרים באוכל טעים ואיכותי, משדרים למוזמנים שאכפת לכם מהם. כך כל מי שמגיע לאירוע, יודע שמדובר בחברה שיש לה הערכה למוזמנים שלה, בין אם מדובר על עובדים או על אורחים מבחוץ.

אוכל איכותי וטעים מצביע עליכם כעל חברה בעלת מוניטין גבוהה, כי חברה שמשקיעה באירועים כמו אירוע קונספט היא חברה שדואגת לשביעות רצון של המוזמנים שלה, גם אם מדובר אפילו על אירוע קטנטן ולא אירוע מפואר. טיב האוכל קריטי באירועים, לא משנה מה שכבת הגילאים לאירוע.

 

אופי האירוע מתבטא באוכל

כפי שציינו, אחד הדברים החשובים ביותר באירועים הוא כמובן האוכל. לכל אירוע שמארגנים, ועל אחת כמה וכמה באירועי קונספט, האוכל מעיד על אופי האירוע ולכל אירוע יש את התפריט הייחודי שמתאים דווקא לו. בין אם מדובר על אירוע צהרים, או ערב, באמצע השבוע או לקראת הוויקנד, לכל זמן ביום ובשבוע יש את האוכל שהכי מתאים להגיש למוזמנים שלכם.

אם למשל יש לכם מוזמנים מחו״ל, זה יחייב ממכם השקעה למחשבה מעבר, האם אתם בוחרים להציג חומרי גלם מקומיים, או שאתם אפילו מעדיפים דווקא לתת למוזמנים שלכם הרגשה שהם בבית. לכן, מאוד חשוב לבחור אוכל שמתאים לאירוע שלכם שמשלב אתו את העיצוב הנכון ואת האופי הנכון של האירוע שלכם.

 

לסיכום

אירוע קונספט הוא אירוע אשר יש לו מאפיין עיקרי או מעין סיפור ייחודי לו. אוכל איכותי קודם כל מצביע על החברה שלכם, או עליכם כמארחים, כמי שאכפת להם מהמוזמנים שלהם. אוכל יכול להיות בקונספט שונה בהתאם לרעיון הנבחר, אך לא משנה מה נבחר, חשוב מאוד שיהיה איכותי, טעים וטרי.

בשרים

 

אולי תאהבו גם את:

קוקטיילים
מה יש בערכת ברמן?

כמה נפלא להעניק למישהו אהוב מתנה שמתאימה לו בדיוק. חובבי הקוקטיילים והמשקאות ישמחו לקבל ערכת ברמן מקצועית בת שמונה או שניים עשר חלקים ולחגוג אירוע

קרא עוד »