4 עיצובים מגניבים למחזיק מפתחות

אם אתם מחפשים רעיון למתנה מיוחדת, מחזיק מפתחות יכול להיות רעיון נהדר. מדובר על פריט שימושי שכל צריך שיהיה לו בכיס. יחד עם זאת, אנחנו עלולים לקנות מחזיק מפתחות שלא יהיה מספיק יפה או שכמוהו יש עוד הרבה מה שיפגע בייחודיות שלו. זו הסיבה שאנחנו ממליצים ללכת דווקא על מחזיק מפתחות מעוצב. כאן נספר לכם על מספר אפשרויות שעומדות לפניכם. 

 

מהו מחזיק מפתחות מעוצב

מחזיק מפתחות הוא לא פריט נדיר, אך מחזיק מפתחות מעוצב הוא משהו אחר. מדובר על מחזיק מפתחות שאתם יכולים לבחור כיצד ליצור אותו. על המחזיק הזה תוכלו להוסיף תמונה, כיתוב חריטה או כל דבר שעולה על דעתכם ויהפוך את המחזיק הזה להיות יפה יותר. אם אתם מתקשים להחליט על איזו אפשרות ללכת, אצלנו תוכלו להנות ממספר אפשרויות וכאן נספר לכם עליהן.

מהו מחזיק מפתחות מעוצב

מחזיק מפתחות עם תמונה

האפשרות הראשונה היא מחזיק מפתחות עם תמונה. המחזיק הזה מכיל מקום שאליו תוכלו להכניס תמונה לפי הבחירה שלכם. התמונה צריכה כמובן להיות בגודל מספיק אולם זה כבר יהיה התפקיד שלנו. מחזיק כזה מתאים במיוחד בתור מתנה או שי לעובדים, כאשר התמונה תהיה תמונה משותפת שלכם ביחד.

 

מחזיק מפתחות עם חריטה

אם אם רוצים להוסיף כיתוב על גבי מחזיק המפתחות, יש כמה דרכים שבהם ניתן לעשות את זה. הדרך הטובה ביותר היא בעזרת חריטה. חריטה היא הדרך הכי עמידה לכתוב על מוצקים, היא גם שומרת על המוצר וגם תחזיק מעמד לנצח.

מחזיק מפתחות עם חריטה

מחזיק מפתחות עם תפילת הדרך

תפילת הדרך היא נוסח תפילה עתיק שנאמר בזמנים שבהם יוצאים לנסיעה או לדרך. אחת הבעיות שיש לכולנו עם תפילת הדרך זה שאנחנו לא זוכרים אותו, וזה בדיוק מה שהופך את מחזיק המפתחות הזה למבוקש כל כך. על גבי המחזיק הזה מוטבעת תפילת הדרך, ובכל פעם שתצטרכו לומר אותה תוכלו להוציא את מחזיק המפתחות מהכיס ולקרוא לעצמכם את התפילה.

 

מחזיק מפתחות ביציקה

האפשרות האחרונה שעליה נדבר היא אחת המיוחדות שיש לנו. מדובר על מחזיק מפתחות שאותו מייצרים בעזרת יציקה של מתכת לצורה מסוימת. כדי להכין את המחזיק הזה יוצרים תבנית של הצורה ולתוכה יוצקים מתכת. לאחר שהמתכת מתקשה נקבל מחזיק מפתחות בצורה המבוקשת. צורה שעשויה ביציקה עמידה בפני כל דבר ויכולה להחזיק לכם מעמד לאורך הרבה מאוד שנים.

 

לסיכום

מחזיק מפתחות מעוצב הוא רעיון נהדר למתנה מיוחדת. העיצוב שלו יאפשר לכם להיות בטוחים שלא קיים בעולם עוד מחזיק מפתחות כזה. מדובר גם על חפץ שימושי שכל אחד היה רוצה לקבל. כיום אתם יכולים לעצב את מחזיק המפתחות עם תמונה אישית, הקדשה בעזרת חריטה או כל עיצוב שעולה על דעתכם. עיצוב נכון יחד עם מוצר איכותי יעזרו לכם ליצור מחזיק מפתחות שכולם יאהבו.

 

4 עיצובים מגניבים למחזיק מפתחות

אולי תאהבו גם את:

חנויות פופולריות
החנויות הכי מוכרות בישראל

בישראל, ישנן חנויות שפשוט לא ניתן להתעלם מהן. הן מרכיבות חלק מהתרבות הצרכנית שלנו, ומציעות מגוון רחב של מוצרים ושירותים שמציאתם בהן הפך לכמעט חובה.

קרא עוד »
מופע קסמים
לכבוש קהל בקסם, אמנות ומנטליזם

לכבוש קהל זו אמנות שדורשת כישרון, ניסיון ויכולת ליצור קשר עם הקהל. בין אם מדובר במופע קסמים, הופעת סטנד-אפ או מופע מנטליזם – המטרה היא לשעשע, להפתיע ולהנעים

קרא עוד »
התקנת ניאגרה
התקנת ניאגרה

לא ניתן להדגיש מספיק את חשיבותה של מערכת ניקוז מי האסלה המתפקדת היטב. בניאגרה, שם המפלים המלכותיים תופסים את מרכז הבמה, חיוני להבטיח תברואה נאותה

קרא עוד »