מארגנת מסיבת רווקות? הכירי 4 פעילויות שתוכלי להביא למסיבה

הפקה של מסיבת רווקות מחייבת תכנון קפדני והזמנה של פעילות מושלמת שתהפוך את הערב לבלתי נשכח. עובדה זו כנראה לא חדשה לך, אבל 4 הפעילויות שיוצגו בפנייך בהמשך – כן. קראי את השורות הבאות בעיון ותגלי מה עלייך לעשות כדי להפיק ערב ייחודי במינימום מאמץ.

 

פעילות ראשונה: סדנת קוקטיילים

זה לא סוד – מסיבת רווקות חייבת לכלול אלכוהול ובכמויות. אם את רוצה לתפוס שתי ציפורים במכה, עלייך לבחור בסדנה להכנת קוקטיילים. זו מאפשרת לחגוג את הפרידה מהרווקות בטעם טוב ואווירה משחררת. נדגיש שהסדנה לא כוללת משחקי אלכוהול, אלא הסברים אודות ההכנה של קוקטיילים מוכרים ואהובים.

חשוב לציין שהבחירה בסדנה זו מצריכה הזמנה של הסעה מראש. שכן, הבנות שיגיעו לאירוע לא יוכלו לנהוג בסיומה. היי אחראית ותדאגי למונית או מיניבוס שיסיע הביתה בבטחה את הכלה וחברותיה.

סדנת קוקטיילים

פעילות שנייה: סדנת צילום בסמארטפון

מתי לאחרונה נכחת במסיבת רווקות שהייתה משמעותית עבורך? סביר להניח שזה לא קרה. הרי במרבית המקרים מתקיימות פעילויות קלילות שאין בהן למידה, אלא נטו הנאה. אנחנו כאן כדי לאפשר לך ולאחרות לצאת מהשגרה. לכן, נמליץ להכיר מקרוב את הסדנה שתאפשר לכל אחת מהנוכחות לצאת עם מזכרת – תמונה מקצועית. שכן, מדובר בהזמנה של סדנת צילום בסמארטפון שתאפשר לכלה ולמוזמנות להכיר בטיפים לצילום מקצועי.

 

פעילות שלישית: משחקי חברה

אי אפשר לארגן מסיבת רווקות מבלי להוסיף קצת "פלפל" באמצעות משחקי חברה מוכרים. זה הרי ידוע שמשחקי חברה הם חלק בלתי נפרד ממסיבות מסוג זה. לכן, נציע לארגן מראש כמה משחקים קלילים שירימו את האווירה. מדובר לצורך הדוגמא באחת או יותר מהאפשרויות הבאות:

  1. חבילה עוברת עם משימות שמתאימות לאירוע (שאלות מביכות על הכלה ועוד)
  2. קפיצה על מסלול בתוך שק
  3. פרה עיוורת

 

פעילות רביעית: פוט מסאג'

מתי לאחרונה מצאת את עצמך מתפנקת על פוט מסאז' במסיבת רווקות? סביר להניח שמעולם לא. אנחנו כאן כדי להציג בפנייך את הפעילות הרביעית והאחרונה שתאפשר לך לקום על הרגליים בסיום הערב. שכן, זו פעילות שמומלץ להזמין בנוסף לאחת מאלה שהוצגו לעיל.

נציין שיש מכוני עיסוי מסוימים שישלחו אליכן צמד מעסים. כדאי לקרוא חוות דעת אודות מכונים אלה טרם הזמנת השירות, כדי שתוכלו להיות בטוחים בכך שמדובר בעיסוי מקצועי ומומלץ (ניתן לקבל פרטים בנושא תוך קריאת חוות דעת שהועלו ללשונית הביקורות של גוגל או באמצעות פרסום פוסט ברשתות חברתיות).

 

מילים אחרונות לסיום

את לא צריכה לשבור את הראש בשביל לארגן מסיבת חברות מושלמת לחברה הכי טובה שלך. שכן, יש בידייך את 4 הפעילויות הטובות ביותר שיקלו על ההליך. זה הזמן לבחור בפעילות המתאימה ביותר לכלה ולהתחיל בהכנות. נאחל בהזדמנות זו שתהיה חגיגה שמחה, מהנה ובלתי נשכחת.

מסיבת רווקות

אולי תאהבו גם את: