איפה ניתן למצוא מתכונים קלים להכנה לסעודת שבת?

"וקראת לשבת עונג"- ביהדות יש מקום רב לעינוג השבת בסעודות משובחות.

זה הזמן לגייס את הכישורים הקולינריים שלנו ולחולל פלאות במטבח, אולם למי יש זמן להסתבך עם מונחים מורכבים של בישולי גורמה עתירי שלבים? אנחנו מחפשים את הקל והעכשיו! לפניכם המדריך למציאת מתכונים לשבת בקלי

קלות.

צאו לדרך!

 

אני מחפשת מתכונים קלים ומהירים לשבת, איפה מוצאים אותם?

לא חכמה להתעסק שעות בהכנת פטיפורים קטנטנים ומדויקים על חשבון ערימות הכביסה במרפסת, ותשומת הלב לילדים. ההכנות לשבת דורשות מספיק זמן, אנרגיות וסבלנות, כך שאין צורך להעמיס על המשוואה גם מנות שף מורכבות ערב כניסת השבת. הרשת המקוונת מוצפת במתכונים קלילים לביצוע מהיר בקלות רבה, כשהתוצאה: חגיגה לעיניים ולחיך. מוזמנים לצאת איתנו למסע חיפוש אחר המתכונים הקלים לכבוד שבת.

 

אתרי אינטרנט – אינסוף מתכונים לשבת קלים להכנה

אתם לא היחידים שמחפשים את נוסחת הקסמים ליצור מאכלי שבת במקסימום טעם ומינימום עבודה. אם רק תזינו בתוכנת החיפוש של גוגל את המילים: "מתכונים קלים לשבת" יעלו לכם מאות אתרים עם הצעות מפתות למתכונים בדקות ספורות. "פודיס גוד" – אתר מזון מפורסם, מציע למעלה מ-66 מתכונים לשבת בפחות מ-10 דקות הכנה, תוכלו להציץ באתר: "כיפה", באתר "מתכונים ב-10 דקות", או באתר "פודי", כל אלו מציעים לכם ים רעיונות לכל המנות הנדרשות בסעודת שבת: מנות ראשונות, דגים, בשר, סלטים, חלות, מרק ומנה אחרונה. אל תפחדו לנסות דברים חדשים, כל מאכל אהוב הרי היה פעם מתכון חדש.

 

ספרי בישול מפורסמים

לעיתים, תרצו לדפדף בניחותא דווקא בספר בישול אמיתי כמו בימים עברו, ולהרגיש את המגע של הדפים, שלא בדומה לספרי המתכונים הווירטואליים. בקשו חוות דעת מהמוכר בחנות הספרים או ממכרים, לגבי ספרי הבישול המומלצים, המכילים מתכונים אטרקטיביים לכבוד שבת.

 

אל תתביישו לבקש את המתכון

מתארחים מדי פעם? אם טעמתם מאכל ייחודי, תוכלו להחמיא לבעלי הבית ולאחר השבת לבקש את המתכון המדויק. המארחים שלכם ישמחו לחלוק אתכם טיפים איכותיים מניסיונם, מה שיקל עליכם מאוד את אופן ההכנה. רק הדגישו שאם מדובר במתכון מסובך מדי, אתם מעדיפים להיות מוזמנים פעם נוספת, מלנסותו בעצמכם…

 

גזרו ושמרו

מגזינים שונים מביאים מתכוני שף מעולים שניתנים להכנה בקלות רבה ממגוון חומרים המצויים בכל בית, תוכלו לנסות את המתכון ולשמור אותו במידה והצליח. חשוב לערוך ניסויים וטעיות בכל יום אחר בשבוע מלבד יום שישי, אז, כדאי לעסוק בהכנת הדברים המוכרים, שאנו יודעים בדיוק כמה זמן יארך לנו לבצע אותם.

 

מתכונים לשבת בקלי קלות – זו לא בעיה

בעדן האינסטנט והאוכל המוכן, תוכלו להיעזר במגוון דרכים יצירתיות בפתרונות הבישול המהיר. חפשו מתכונים קלים והמשיכו להתחדש ולנסות. שתהיה לכם שבת שלום!

ירקות

 

אולי תאהבו גם את: