7 מתכוני בשר שמתאימים לאירוח עם קייטרינג

הקיץ הגיע ואיתו הגיעו האירועים והרצון לארח.

אולם הקורונה עדיין פה, אך בשל ירידת ההגבלות כולם רק מחפשים את הסיבה לארגון המסיבה.

עם בוא המסיבות, עלה הביקוש לקייטריג, ואיך אפשר שלא להתחיל לחשוב מה הכי כדאי להציע לאורחים?

 

הבחירה בבשרי

עולם הבשר, הינו עולם מגוון אשר מכיל בתוכו כל כך הרבה מתכונים, וסוגי מנות שונות. לעומת הגזרה החלבית, עולם הבשר נטול אלרגנים ואין בו רגישויות שונות אותם תצטרכו לקחת בחשבון. על כן, תוכלו להכין כל מה שעולה בדעתכם. אם תרצו להזמין קייטרינג, תוכלו לראות כי מנות הבשר הן הרוב הדומיננטי בחברות הקייטרינג השונות. בזכות הביקוש הרב לחברות קייטרינג בשריות, תוכלו להיות בטוחים שלא תמצאו את עצמכם ללא חברת קייטרינג לאירוע שלכם. אם אתם מתלבטים באיזה קייטרינג בשרי לבחור, ואיזה מנות להזמין, אספנו לכם את שבעת המתכונים הכי טובים לאירוח עם קייטרינג.

 

קלאסיקה

אם אתם מחובבי הקלאסיקה, תמיד תוכלו לחזור אליה שוב, ולהזמין את המנה הכי פופולרית בעולם הקייטרינג הבשרי. נתח בשר משובח, לרוב בוחרים בנתח האנטריקוט, על מצע תוספת כלשהי. מנה זו היינה מנת אירועים קלאסית אשר מוגשת באירועים רבים, ותוכלו למצוא אותה כמעט בכל חברות הקייטרינג הבשריות. זוהי מנה לאלו שלא רוצים להמר על שביעות רצון המוזמנים והולכים על בטוח.

 

חם, חם, רותח

אם תרצו לגוון מעט ולסתות בקצת מהמוכר, תוכלו ללכת על מנת קדירה. מנות קדירה, הן מנות אהובות ומנחמות, אך מתאימות לאירועים ספציפיים. אירועים כמו ברית מילה, יום הולדת ומסיבות גיוס ושחרור, אינן מבוג האירועים לה תתאים מנה כזו. עם זאת, באירועים גדולים, כמו חתונות לדוגמא, מנת קדירה מנחמת מתאימה בול!

 

אירועי בוקר

אם בחרתם באירוע בוקר, ואתם רוצים לפנק את האורחים בקייטרינג בשרי מעולה, תוכלו לבחור בקייטרינג על האש משודרג. שולחן סטייקים מפנק אשר יכלול נתחי בשר מפנקים פרוסים לחתיכות, יחס עם תוספות שונות. שולחן זה נקרא שולחן שוק, טרנד חזק מאוד בזמן האחרון. הסיבה שטרנד זה הוא כל כך פופולרי לאחרונה היא דווקא בגלל סוג האוכל "הבנאלי". רוב האנשים אוהבי הבשר, לא יסרבו לחתיכת סטייק אנטריקוט מפנק, או נתח פילה משובח. אם תרצו להקפיץ את הרמה תוכלו אף לבקש את השיפוד המפורסם של נתחי בשר בליווי אננס על הגריל, מנה שקרניבורים לגמרי יתפנקו עליה.

 

מה עם ראשונות

אומנם, המנה העיקרית הינה החלק המרכזי בכל קייטרינג או אירוע, אך מה עם מנות ראשונות בשריות? אל חשש, דאגנו גם לזה. ישנו מגוון רב במגזר הבשרי בכל הנוגע למנות ראשונות, בו ניתן למצוא את המנה הקלאסית פסטלים וסיגרים. בכל אירוע, לכל מקום ובכל זמן, פסטלים וסיגרים בשריים הם תמיד פתרון זמין, רלוונטי ואהוב. הקלאסיקה האהובה שלעולם לא נמאסת, יכולה להיות מנה ראשונה מעולה בכל אירוע. יתרון נוסף בה, היא הזמינות הגדולה שלה במגוון רחב של קייטרינגים.

 

מנות ספיישל

אם בכל זאת, אתם מעוניינים במנות שהן קצת מעבר לפסטלים, ישנם מנות חדשות מעניינות לא פחות. מנה חדשה שיכולה להיות מנה ראשונה מעולה, הינה מנת המיני שיפודים בסגנון אסייתי. מנה זו הינה שיפודי עוף הנעשים עם רוטב אסייתי מטריף חושים, אשר יגרום לכל האורחים להגיע רעבים בציפייה למנה העיקרית. רעיון נוסף, למנה בשרית יכולה להיות מיני המבורגרים, או שמא אפילו כיסונים סיניים ממולאים בבשר. לאחרונה, טרנד האסייתי סוחף רבים אחריו, והוא יכול להיות רעיון מעולה שיסגור לכם את הפינה.

 

חמישה סוגים של נתחי בשר

אולי תאהבו גם את: